HĽADÁTE ZAUJÍMAVÚ A STABILNÚ PRÁCU ?

Rozširujeme náš tím o nových kolegov, ktorí majú chuť pracovať na najmodernejších strojoch v prostredí agrárnych služieb.

Neváhajte a pridajte sa k nám do tímu.

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA

Záhradník, realizátor

Садівник

Miesto práce

Rakovec nad Ondavou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Termín nástupu

ihneď

Mzdové podmienky (brutto)

1 000 EUR/mesiac

Odmena závisí od skúsenosti uchádzača

v danom obore, schopnosti samostatne

pracovať, spoľahlivosti a šikovnosti

IMG_2645_1200_edited.jpg

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technologicky dobre vybavená spoločnosť s infraštruktúrou a finančným zázemím v okrese

Michalovce hľadá do svojho tímu záhradníka, ktorý bude vykonávať :

- terénne práce

- výsadbu zelene

- pokladanie , výsev a kosenie trávnikov

- strihanie stromov a kríkov

- údržbu športových ihrísk a obecných parkov

- montáž a údržba zavlažovacieho systému

- realizácia a údržba záhrad

Zamestnanecké výhody, benefity

- pravidelné vzdelávanie v oblasti práce

- zamestnanecké zľavy na služby a produkty v rámci celej skupiny firiem Tempus Group

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

GREEN GARDEN - Profesionálne záhradnícke práce

Ponúkame profesionálne služby v starostlivosti o trávniky ihrísk, obecných a firemných parkov,

záhrad rodinných domov.

Záhradnícke práce : mulčovanie, frézovanie, kosenie, valcovanie, hnojenie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- skúsenosti s riadením podobnej prevádzky

- dobrá fyzická kondícia

- zodpovednosť, serióznosť a svedomitosť

- samostatnosť, dôveryhodnosť, lojálnosť

- ochota učiť sa nové veci

- vyžaduje sa prax v odbore záhradníctvo

Traktorista / Strojník / Obsluha poľnohospodárskych, stavebných a komunálnych strojov

Тракторист / Експлуатація сільськогосподарської             техніки

traktor-servis_green1200.jpg

ihneď

850 - 1 300 EUR/mesiac

Technologicky dobre vybavená spoločnosť s infraštruktúrou a finančným zázemím v okrese Michalovce hľadá mechanika pre autorizovaný servis a predaj traktorov a poľnohospodárskej techniky.

Máme funkčné zázemie a ponúkame možnosť podieľať sa na budovaní strediska so značkamiValtra, Kvernelant, Dammann, J.C.B a ďalšie. Zaoberáme sa predajom a servisom použitejtechniky, jazdených osobných, úžitkových a nákladných áut.

- technická a organizačná podpora materskej spoločnosti,

- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti,

- možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok,

- pravidelné vzdelávanie v oblasti práce,

- zamestnanecké zľavy na služby a produkty v rámci celej skupiny firiem Tempus Group,

- mzdové hodnotenie podľa výkonu

stredoškolské bez maturity

B, C, T

2

​Obchodný partner pre záhradnícke a terénne práce

Hľadáme obchodného partnera, ktorý bude prevádzkovať stredisko pre záhradnícke práce, terénne úpravy, závlahové systémy, krajinotvorbu.

Má ísť o obchodný vzťah založený na prerozdelení skutočných výnosov podľa vopred dohodnutého kľúča.

Partner získa funkčné zázemie s technológiami na hrubú úpravu terénu aj na finálne úpravy trávnikov a záhrad – malotraktor, bager 3, 8, 22 t., rotačné a vretenové kosačky, mulčovač, zakladač trávnikov, vertikulátor, prerezávač trávnikov a ďalšie.

Úlohou partnera je zabezpečiť realizáciu zákaziek v dohodnutom rozsahu a v požadovanej kvalite s vlastným výkonným tímom.

Očakávame partnera, ktorý má skúsenosti s podnikaním v danom odvetví a chce svoje podnikanie spojiť s našim s cieľom rozšírenia činnosti, má vlastnú s. r. o. alebo živnosť.

Najdôležitejšie úlohy, ktoré čakajú nášho budúceho partnera:

  • Identifikácia obchodného potenciálu a jeho využitie pri dosahovaní obchodných výsledkov

  • Vyhľadávanie zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi, realizačné návrhy a cenotvorba

  • Realizácia zákaziek, ich materiálne a personálne zabezpečenie

  • Riadenie a koučing tímu

  • Zodpovednosť za ekonomické výsledky tímu

  • Skúsenosti s riadením podobnej prevádzky sú podmienkou

  • Vlastná s. r. o. alebo živnosť je podmienkou

  • Schopnosť prevziať zodpovednosť a samostatne tvoriť obchodné príležitosti

  • Dobré znalosti ekonomiky podniku

  • Výborné komunikačné a sociálne zručnosti, skúsenosti s vedením menšieho tímu

  • Samostatnosť, organizovaná osobnosť

  • Schopnosť riadiť kolektív

Chovateľ dobytka (hovädzí dobytok, kone, lesná zver)

Hľadáme chovateľa dobytka do prevádzky družstva v obci Rakovec nad Ondavou.

Potrebné sú skúsenosti s chovom zvierat, telením, ovládanie dopravnej techniky, traktor, UNC, manipulátor.
Znalosť ostatných poľnohospodárskych a stavebných prác vítaná.

Kontakt:
Gabriela Brachová: 0918 415 316
e-mail: kariera@tempus.sk
Kontakt:
Andrej Žipaj: 0905 512 806
e-mail: azipaj@jrdrakovec.sk