top of page
Noremat-telescopic-mower-arm-attached-to

JRD KOMUNAL

KATALÓG KOMUNÁLNEJ TECHNIKY

Naša profesionálna technika umožňuje zabezpečenie širokého spektra služieb, pre údržbu  ciest a komunikácií na najvyššej úrovni pre väčšie aj menšie mestá a obce.

katalog_komunal.png

KOSENIE A MULČOVANIE

Kultivácia krajníc komunikácií, záhrad, parkov a ihrísk ...

ODHŔŇANIE SNEHU

Odhŕňanie snehu na komunikáciách

ODSTRÁNENIE LISTOV

Odstraňovanie listov z parkov a väčších záhrad

KĹČOVANIE KOREŇOV

Odstránenie koreňov strom

VYROVNÁVANIE TERÉNU

Vyrovnávanie a úprava terénu

Noremat-telescopic-mower-arm-attached-to-Valtra-N-series-tractor_edited.png

KOSENIE, MULČOVANIE

Naše družstvo si uvedomuje zodpovednosť za životné prostredie a preto sa snaží iniciovať konkrétne kroky a projekty v prospech trvalo udržateľného rozvoja. Špičková technika, ktorou disponuje náš vozový park prináša nový prístup, ktorý je ohľaduplnejší k životnému prostrediu.

NAŠA KOMUNÁLNA TECHNIKA

Kosenie
odhŕňanie snehu

ODHŔŇANIE SNEHU

Sme pripravený aj na zimné mesiace a aktívne sledujeme situáciu na komunikáciách. Naše technické a personálne zázemie je vždy pripravené zasiahnuť a odhŕňať sneh na cestách, parkoviskách, chodníkoch a všade tam, kde je to potrebné ...

odhrananie-snehu.jpg
ET200_HawkN_8105.jpg

ODSTRÁNENIE LISTOV

Jesenné obdobie prináša so sebou aj množstvo lístia v obecných a mestských parkoch, na ihriskách a všade tam, kde sú stromové výsadby. Nežiadúce lístie vieme jednoducho a efektívne zlikvidovať a skultúrniť tak vaše trávnaté plochy či komunikácie.

odstránenie listov

KLČOVANIE KOREŇOV

Potrebujete sa zbaviť kmeňov? Aj pri obtiažnom prístupe a bez ťažkých mechanizmov to hravo zvládneme. S kmeňovoou frézou na malotraktore urobíme rýchly proces s akýmkoľvek nepohodlným pňom.

klcovanie-korenov.jpg

Ak máte akokoľvek nerovný terén, ktorý porebujete zrovnať disponujeme rôznou technikou, vhodnou pre menšie aj rozsiahlejšie pozemky.

klčovani koreňov
jcb-4cx.jpeg

VYROVNANIE TERÉNU

Ak máte akokoľvek nerovný terén, ktorý porebujete zrovnať disponujeme rôznou technikou, vhodnou pre menšie aj rozsiahlejšie pozemky.

NAŠA TECHNIKA

vyrovnanie-terenu
Zrovnávnie terénu
Videá