top of page
Viac >

Revolučný prístup k ochrane plodín - Prvý let agrárneho dronu DJI AGRAS T50 pri aplikácii postreku.

3. júna 2024

Naša poľnohospodárska činnosť nedávno dosiahla nový míľnik s prvým letom agrárneho dronu DJI AGROS T50, ktorý sme využili na presný a efektívny postrek. Tento pokrokový prístup k správe našich polí zavádza novú éru v riadenom poľnohospodárstve, poskytujúc rad výhod, ktoré transformujú našu schopnosť udržať plodiny zdravé a produktívne.

Viac >

Diskovanie a sejba

20. apríla 2024

Víkendové práce diskovania a sejby slnečnice a kukurice boli úspešne dokončené pod prísnym dohľadom satelitného monitoringu , zaručujúceho presnosť na centimeter.

Viac >

Tempus Park Rozhanovce

15. apríla 2024

Staviame rodinné domy s dôrazom na kvalitu, komfort a udržateľnosť. Intenzívne prebieha výstavba 1. etapy 25 rodinných domov pri Rozhanovciach. Viac na https://www.tempusparkrozhanovce.sk

Viac >

Školenie údržba trávnikov

30. marca 2022

​Sezóna je už tu a JRD Rakovec usilovne pracuje a neustále zlepšuje svoje schopnosti. Bohaté skúsenosti ale aj nové poznatky zo školenia, otvárajú možnosti a využitia strojov, či už do záhrady alebo pre väčšie trávnaté plochy.

Viac >

Prezentácia Noremat

24. septembra 2022

Na jeseň sme privítali zástupcov spoločnosti Noremat, ktorý nám predviedli komunálne stroje a príslušenstvo NOREMAT.

Viac >

Prezentácia Ventrac

25. januára 2022

Spoločnosť Ventrac nám predstavila najnovšie príslušenstvo k multifunkčnému malotraktoru Ventrac 4500Y, ktorého sme autorizovaným predajcom a servisom.

Viac >

Odovzdávanie komunálnej techniky SC KSK

25. októbra 2022

Odovzdali sme ďalšie traktory Valtra Správe ciest Košického samosprávneho kraja.

bottom of page